لودینگ

انواع سنگ تراورتن عباس آباد

یکی از شناخته شده ترین برندهای تراورتن در دنیا،تراورتن عباس آباد نام دارد. از نظر بازه رنگ دارای زمینه رنگ سفید و کرم بوده و از نظر نوع رش نیز به صورت موجدار و بی موج فرآوری می شو د. همچنین دسته بندی آن را می توان بر اساس نوع فرآوری،به صیقلی و چرمی تقسیم کرد.در بخش زیر با تنوع آن آشنا خواهید شد.

تراورتن سفید عباس آباد

محبوب ترین زمینه رنگ در معماری ایرانی،رنگ سفید است. تراورتن عب اس آباد سفید جز درجات ممتاز و سوپر به شمار می آید که به صورت موجدار و بی موج قابلیت برش دا رد.از عمده ترین کاربری آن با توجه به هزینه بالا جهت تهیه،کاربرد در ورودی ساختمان،لابی و نما ساختمان های لوکس و لاکچری است.


تراورتن عباس آباد دهده گاوی
تراورتن عباس آباد دنده گاوی
تراورتن عباس آباد بی موج سفید
تراورتن عباس آباد بی موج سفید
تراورتن عباس آباد موجدار سفید
تراورتن عباس آباد موجدار سفید

تراورتن عباس آباد کرم

اگر شما قصد دارید برای نما ساختمان خود که با زمینه رنگ کرم طراحی شده،سنگی را انتخاب کنید ما به شما انتخاب تراورتن عباس آباد با رنگ کرم را پیشنهاد می دهیم.نسبت به سورت س فید از قیمت پایین تری برخوردار است و عمده کاربری آن در نمای بیرونی ساختمان و به خصوص نمای رومی تعریف شده است.


تراورتن عباس آباد بی موج کرم
تراورتن عباس آباد بی موج کرم

قیمت فروش انواع تراورتن عباس آباد

عمده تماس هایی که با کارشناسان ما گرفته می شود،مرتبط با دریافت قیمت تراورتن عباس آباد است و با توجه به تنوع سورت بالا و همچنین نوسانات قیمتی که در بازار وجود دارد ما در این بخش بازه قیمت را بر اساس 4 سورت اصلی مطرح کرده ایم و شما جهت دریافت اطلاعات جزئی تر با مشاوران ما تماس حاصل نمائید.

  • سورت سوپر: از 700 هزارتومان به بالا
  • سورت ممتاز: از 500 هزارتومان به بالا
  • سورت درجه 1:از 200 هزار تومان به بالا
  • سورت درجه 2: از 100 هزار تومان به بالا

خرید تراورتن عباس آباد محلات در اصفهان

معدن این تراورتن در محلات قرار گرفته و عمده تولید آن نیز در اصفهان صورت می گیرد و به همین دلیل آن را در بازار با برندهای تراورتن عباس آباد محلات و تراورتن عباس آباد اصفهان نیز معرفی می کنند. ما در سنگبری نپال واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر (50 کیلومتری غرب اصفهان) به تولید و فرآوری این سنگ می پردازیم و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی خرید آن،با کارشناسان ما در تماس باشید.


اطلاعات تماس

تلفن
09133335301
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان اول مرکزی-سنگبری نپال
ایمیل
nepalstone@gmail.com