لودینگ

فروش عمده انواع سنگ ساختمانی

سنگ های ساختمانی از تنوع مرمریت،تراورتن،گرانیت،مرمر و … برخوردار هستند که به صورت استاندارد در ایران در ابعاد اسلب ،فرشی،پلاک و پله فرآوری می شوند و هر کدام بر اساس پارامترهای کیفی که دارند به بخشی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند و ما در این بخش قصد داریم به فروش عمده سنگ ساختمانی بپردازیم. این که چه تفاوتی در فروش عمده از نظر قیمتی وجود دارد.

عمده فروشی سنگ ساختمانی

حال با یک داستان شروع خواهیم کرد،تصور کنید شما برای نمای ساختمان خود نیاز به 70 متر مربع سنگ تراورتن کرم دره بخاری دارید و به صورت اتفاقی وارد کارخانه ای می شوید که در آن جا تنها 70 متر بیشتر وجود ندارد. حال تولید کننده برای این که مقدار اندک سنگ خود را رد کند به شما قیمت پایین تری را پیشنهاد و شما با تخفیف خوبی سنگ مورد نظر خود را خریداری می کنید. حال یک سوال برای شما پیش می آید که عمده فروشی سنگ ساختمانی از تخفیف بیشتری برخوردار است؟پاسخ به اسن سوال بسیار کلی است اما برای این مثال بالا خیر،لگر شما برای سری بعدی به متراژ بالایی از تراورتن دره بخاری نیاز داشتید باید هزینه بیشتری را نیز صرف می کردید.

فروش عمده سنگ ساختمانی در تهران و اصفهان

عمده سفارشات جهت خرید سنگ های ساختمانی از این 2 استان است و عمدتا نیز به دنبال خرید مستقیم سنگ مورد نظر خود از مراکز فروش سنگ ساختمانی هستند. از مراکز فروش سنگ در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  • شهرک صنعتی محمودآباد
  • ضهرک صنعتی رضوانشهر
  • منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد
  • منطقه صنعتی دولت آباد

از مراکز فروش سنگ در تهران نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  • شهرک صنعتی شمس آباد
  • شهر سنگ
  • بازار سنگ ایران

شایان ذکر است که در رابطه با فروش عمده سنگ ساختمانی به این نکته نیز اشاره ای داشت که نوع سنگ بر رابطه قیمت و حجم فروش کاملا تاثیرگذار است. برای مثال فروش تراورتن شکلاتی یا کرم یزد در حجم بالا موجب کاهشی بودن قیمت آن می شود اما این استدلال برای سنگ تراورتن ممتاز عباس آباد دیگر برقرار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133335301
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان اول مرکزی-سنگبری نپال
ایمیل
nepalstone@gmail.com