لودینگ

کدام سنگ ساختمانی برای نما مناسب نیست؟

سنگهای ساختمانی جزء آن دسته متریالها به شمار می‌آیند که قابلیت استفاده در تمامی بخش‌های ساختمان را داشته و در این محتوا قصد داریم بررسی کنیم که چه نوع سنگ های ساختمانی برای نمای ساختمان مناسب نیستند. شایان ذکر است که منظورمان مربوط به نمای بیرونی ساختمان است،پس از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای محتوا با ما همراه باشید.


یک سری فاکتور برای انتخاب سنگ نما وجود دارد که در بخش مربوط به انواع سنگ نما سعی کردیم شرح کاملی از آنها برای شما داشته باشیم .کافیست همان پارامترها را نقص کنید تا به این نتیجه برسید که سنگ انتخابی برای نمای ساختمان شما مناسب نیست. شاید اولین پارامترهای کیفی که به ذهن شما بیاید در رابطه با این مسئله، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی آن منطقه باشد. اما اگر سنگی را دیدید که حداقل یکی از موارد زیر در آن قابل مشاهده بود، از انتخاب آن در نمای بیرون ساختمان خود صرف نظر کنید که این لیست عبارت است از:

  • سطوح سنگ دارای ترک باشد.
  • رزینهای سنگ خالی شده باشد.
  • جذب آب سنگ بالا باشد.
  • استحکام و دوام پایینی داشته باشد.
  • در برابر شرایط آب و هوایی منطقه مقاوم باشد.
  • بر اثر تابش نور خورشید رنگ آن تغییر کند.

البته بسیاری از این خصوصیاتی که عنوان کردیم موضوعات تخصصی بوده و نیاز به زمان و تجربه دارد. شاید راحت ترین راه جهت مقایسه، نگاه کردن به نمای ساختمان های قدیمی باشد که از چه رنگی استفاده شده و در حال حاضر از نظر کیفی وضعیت سنگهای بکار رفته در نما به چه صورت است. در ادامه پیشنهاداتی که جهت خرید به شما داریم، از شما دعوت می‌کنیم تا از دسته مربوط به انواع تراورتن دره بخاری وب سایت ما بازدید و با تمام سورت های آن جهت انتخاب در نمای ساختمان خود آشنا شوید. به این نکته نیز اشاره کنیم که سنگ علاوه بر اینکه به عنوان یک پوشش نیز در نمای ساختمان به شمار می‌آید و سنگهای ساختمانی با توجه به سلسله مراتب تنوعی که دارند، به همان مقیاس نیز از پارامترها و خصوصیات متفاوتی نیز برخوردار هستند و در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133335301
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان اول مرکزی-سنگبری نپال
ایمیل
nepalstone@gmail.com