لودینگ

انواع سنگ نما ساختمان

سنگ های نما بر اساس نوع سنگ ساختمانی دسته بندی می شوند و فاکتورهای متعددی در انتخاب سنگ نما تاثیر گذار است که در این بخش قصد داریم ابتدا به بررسی عوامل تاثیرگذار بپردازیم و سپس ارزیابی از انواع سنگ های موجود جهت استفاده در نمای ساختمان،داشته باشیم. تا انتها با ما همراه باشید.

سنگ نما ساختمان

بهترین سنگ برای نما ساختمان

سنگ انتخابی برای نما ساختمان باید از یک سری خصوصیت برخوردار باشد که در این بین می توان به: مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی،مقاوم در برابر مواد شیمیایی و باران های اسیدی،مقاومت در برابر آلودگی ،حداقل جذب آب،ماندگاری رنگ و کیفیت به مرور و فاکتورهای این چنینی اشاره کرد. البته شایان ذکر است که هر کدام از عوامل نیاز به جزئیات کاملتری است اما با توجه به عدم وجود اطلاعات کافی در جهت شناخت بهترین سنگ نما،ما یک سری برند مطرح جهت استفاده در این بخش را معرفی می کنیم که عبارت اند از:

انواع سنگ تراورتن نما

سنگ های تراورتن را ما به عنوان گزینه اصلی جهت انتخاب به عنوان بهترین سنگ نما معرفی می کنیم،زیرا خصوصیاتی که سنگ های تراورتن دارند کاملا با پارامتر مورد نیاز سنگ نما یکسان است. از انواع برندهای مطرح بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سنگ تراورتن دره بخاری: ابتدا با معرفی این برند شروع می کنیم،معادن آن در محلات قرار دارد و عمده تولید فرآوری آن در اصفهان صورت می گیرد که به همین دلیل آنرا با برند تراورتن دره بخاری اصفهان معرفی کنند. این تراورتن دارای زمینه رنگ سفید و کرم است.
  • تراورتن عباس آباد: از دسته سنگ های تراورتن سفید رنگ در نظر گرفته می شود. به صورت موجدار و بیموج برش داده می شود و اگر به دنبال سورت سفید ممتاز و یکدست آن هستید،بهتر است به دنبال نوع بیموج آن باشید.
  • تراورتن لوشان: از دسته سنگ های تراورتن کرم رنگ به شمار می آید.
  • تراورتن تکاب

قیمت سنگ نما ساختمان

در این بخش به صورت مختصر به خصوصیات و پارامتر مهم در جهت انتخاب سنگ مناسب نما پرداختیم و برندهایی را نیز در زمینه عنوان کردیم. در ادامه تصاویری از نمونه کارهای اجرایی برای شما قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133335301
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان اول مرکزی-سنگبری نپال
ایمیل
nepalstone@gmail.com