لودینگ

خرید وفروش مستقیم سنگ ساختمانی از اصفهان

اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین قطب های تولید سنگ ساختمانی در ایران به شمار می آید و انواع سنگ ساختمانی از جمله مرمریت،تراورتن،گرانیت ،مرمر و … در این استان مورد فرآوری و برش قرار می یگرد و اگر شما قصد خرید مستقیم سنگ ساختمانی از اصفهان را دارید،تا انتها این محتوا با ما همراه باشید.

خرید مستقیم سنگ ساختمانی از اصفهان

خرید مستقیم سنگ ساختمانی از اصفهان

با توجه به این که در سنگبری نپال ما به تولید تخصصی سنگ تراورتن و تا حدودی مرمریت می پردازیم،به همین دلیل در این بخش تنها بررسی از این دو نوع سنگ ساختمانی خواهیم داشت.

خرید مستقیم سنگ تراورتن از اصفهان

در بخش مربوط به سنگ نما ساختمان به شرح کامل انواع سنگ های ساختمانی مورد استفاده جهت پوشش نمای ساختمان پرداختیم که تراورتن را به عنوان گزینه اصلی معرفی کردیم و تا حد امکان انواع برندهای موجود را معرفی کردیم. یکی از مزیت های سنگ های تراورتن داشتن تنوع رنگ کرم،سفید،شکلاتی و … است که هر نوع سلیقه ای را تحت پوشش قرار می دهد و همین موضوع موجب شده تا تقاضا برای خرید آن به نسبت بالاتر و تقاضا برای خرید مستقیم تراورتن از اصفهان نیز به نسبت بالا باشد. از انواع سنگ های تراورتن موجود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تراورتن عباس آباد: از این برند به عنوان نماینده سنگ های تراورتن سفید در بازار نام برده می شود و قیمت تراورتن عباس آباد با زمینه رنگ سفید از قیمت بالاتری برخوردار است و جز سنگ های لاکچری بازار نیز به شمار می آید.
  • تراورتن دره بخاری: این تراورتن به صورت کاملا تخصصی در سنگبری نپال تولید می شود و زمینه رنگ آن کرم است. معدن این تراورتن در محلات واقع شده و به همین دلیل از آن با برند تراورتن دره بخاری محلات نیز نام برده می شود.
  • تراورتن کرم یزد
  • تراورتن شکلاتی کاشان و یزد

خرید مستقیم سنگ مرمریت از اصفهان

با توجه به تنوع معادن مرمریت در اصفهان و به نسبت تنوع سنگبری های فعال در این زمینه،اصفهان به عنوان قطب مرمریت به شمار می آید و می توانید سنگ با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر را نسبت به سایر شهرها تهیه کنید.شما می توانید جهت خرید سنگ مورد نیاز خود به صورت مستقیم از اصفهان،با کارشناسان ما در تماس باشید و از مشاوره قبل از خرید همکاران ما استفاده کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133335301
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان اول مرکزی-سنگبری نپال
ایمیل
nepalstone@gmail.com