لودینگ

بهترین سنگ تراورتن سفید برای نما

همواره انتخاب سنگ مناسب برای نما، یک چالش اساسی است و در این رابطه اگر قصد دارید نمای ساختمان خود را زمینه رنگ سفید طراحی کنید این چالش دو چندان خواهد شد و به همین دلیل در این بخش به بررسی بهترین سنگ تراورتن سفید خواهیم پرداخت،تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین سنگ تراورتن سفید

انواع سنگ تراورتن سفید نما

سنگ های تراورتن عمدتا دارای زمینه رنگ یکدست و فاقد ناخالصی می باشند و در بسیاری از نمونه های سفید آن خط مشکی و مایل به قرمز رنگ مشاهده می شود. در بین سنگ های تراورتن موجود و به خصوص آن قبیل برندهای با زمینه رنگ سفید، تعدادی از آنها هستند که به نسبت با سایر برندها، کاربری بیشتری در نمای بیرون ساختمان دارند و ما نیز سعی کردیم معرفی از بهترین تراورتن های سفید برای استفاده در نمای بیرونی ساختمان برای شما خریداران داشته باشیم که به شرح زیر می باشند:

  • تراورتن عباس آباد: بیشتر منایع و وب سایتها از آن با عنوان بهترین سنگ تراورتن سفید ایرانی نام می برند و به همین دلیل به عنوان یکی از پر استفاده ترین و کاربردی ترین سنگ های تراورتن در ایران است. برش آن به صورت بی موج و موجدار صورت می گیرد و هر آنچه زمینه رنگ سفید آن یکدست تر باشد به نسبت قیمت آن نیز بالاتر است و شما می توانید جهت دریافت قیمت تراورتن عباس آباد به بخش مربوطه مراجعه کنید.
  • تراورتن دره بخاری: این تراورتن را اکثریت از دسته رنگ کرم معرفی می کنند اما تعداد محدودی از سورت های آن دارای زمینه رنگ سفید است که بالاترین قیمت را دارند و شما می توانید جهت دریافت قیمت تراورتن دره بخاری به همراه نمونه تصاویر به بخش مربوطه مراجعه کنید.
  • تراورتن آتشکوه: یکی از بهترین سنگ های تراورتن سفید محلات است و استخوانی بودن آن موجب شده تا ساب پذیری بالایی داشته باشد و همین موضوع منجر به افزایش تقاضا قیمت خرید آن گردیده است.

بهترین تراورتن سفید در اصفهان

اگر شما از آن دست خریدارانی هستید که قصد خرید سنگ مورد نظر به صورت مستقیم از کارخانه سنگبری های اصفهان دارید، به شما پیشنهاد می کنم تا به مناطق و شهرک های صنعتی زیر مراجعه کنید:

  • شهرک صنعتی رضوانشهر: این شهرک صنعتی در 60 کیلومتری غرب استان اصفهان قرار دارد و اکثریت تولیدکنندگان آن به فرآوری سنگ تراورتن می پردازند که تراورتن سفید یکی از بارزترین آنها است و سنگبری نپال به صورت تخصصی در این شهرک به فرآوری تراورتن عباس آباد و دره بخاری می پردازد.
  • شهرک صنعتی محمود آباد
  • منطقه صنعتی دولت آباد
  • منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد

انتخاب بهترین تراورتن سفید کاربردی در نما از نظر کیفیت

همانطور که اشاره کردیم،تراورتن مناسب ترین و بهترین گزینه جهت اجرای نما ساختمان است و مطابق تحقیقات میدانی که از منابع متعدد انجام دادیم به این محتوا رسیدیم که آن قبیل سنگ تراورتن با زمینه روشن، از حداقل ناخالصی برخوردار بوده و اما از نظر کیفی بر اساس استاندارد روز فرآوری تراورتن در ایران باید از رزینی استفاده شود که به مرور زمان خالی نشود و همچنین تغییر رنگ نداشته باشد و علاوه بر آن از نظر کیفیت ساب نیز در بالاترین حد صیقلی قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133335301
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان اول مرکزی-سنگبری نپال
ایمیل
nepalstone@gmail.com